Hurtownia fajerwerków Pol-Expance

Profesjonalne i niezwykle widowiskowe pokazy fajerwerków i sztucznych ogni to nasza ogromna pasja, która przyczyniła się do rozpoczęcia w 1996 roku działalności jako spółka cywilna braci Krzysztofa i Marka Kolasińskich. Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że w 2002 roku zmieniliśmy swoją siedzibę i do dziś jesteśmy prężnie działającą hurtownią fajerwerków w Kobylance pod Szczecinem.

Oprócz organizacji pokazów sztucznych ogni, dostarczamy również fajerwerki instytucjom oraz Klientom indywidualnym. Wszystkie produkty z naszego sklepu oraz zestawy fajerwerków wykorzystywane podczas pokazów spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa.

W 2004 roku otrzymaliśmy pozwolenie Wojewody Zachodniopomorskiego na nabywanie, przechowywanie i używanie materiałów wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 21 czerwca 2002 roku o materiałach wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego (Dz.U. nr 117, poz. 1007) - nr pozwolenia to ZK-II-Pa-7014-33/2004. Od tego momentu dopełnieniem naszej oferty są pokazy sztucznych ogni oraz sprzedaż najwyższej klasy asortymentu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz nieustannie pogłębianej wiedzy, oferowane przez nas fajerwerki i sztuczne ognie cieszą się uznaniem zarówno wśród klientów prywatnych, jak też instytucji i firm ze Szczecina oraz okolic.

Lider w branży pirotechnicznej w północno-zachodniej Polsce, hurtownia fajerwerków Pol-Expance zaprasza do współpracy.

/pl/aboutus