Wszystko o naszej firmie

w dostarczających niezapomnianych i jedynych w swoim rodzaju wrażeń. Hurtownia fajerwerków Pol-Expance dokłada wszelkich starań, by umożliwić Państwu uzyskanie niepowtarzalnych

Pol-Expance to uznana w województwie zachodniopomorskim hurtownia fajerwerków oraz profesjonalny organizator pokazów pirotechnicznych. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1996 roku jako spółka cywilna braci Krzysztofa i Marka Kolasińskich. Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że w 2002 roku zmieniliśmy siedzibę firmy i mieścimy się w Kobylance pod Szczecinem. Do dziś jesteśmy znani w całym regionie jako prężnie działająca hurtownia fajerwerków.

Co możemy zaoferować?

Naszą specjalnością jest organizacja pokazów ogni sztucznych i fajerwerków. Pokazy pirotechniczne możemy wykonać w każdym rejonie naszego kraju. Możemy pochwalić się organizacją za naszym pośrednictwem ponad 100 widowisk rocznie. W połączeniu w kilkunastoletnim funkcjonowaniem w branży sprawia to, że możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem. Dbamy o jedyną w swoim rodzaju oprawę wizualną organizowanych wydarzeń. Naszym klientom oferujemy najwyższej klasy fajerwerki i sztuczne ognie, które będą źródłem niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Do naszej pracy pochodzimy z pasją i entuzjazmem. Dlatego wszystkie pokazy ogni sztucznych cechują się indywidualnym, dostosowanym do specyfiki każdego widowiska oraz niepowtarzalnym stylem. Zależy nam, by spełniać oczekiwania klientów, dlatego ze szczególną uwagą podchodzimy do realizacji każdego zlecenia. 

Nasza hurtownia dysponuje bardzo szerokim asortymentem sztucznych ogni i fajerwerków. Można tutaj zakupić zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia i zorganizować swój własny i niepowtarzalny spektakl pirotechniczny. Wielkim powodzenie cieszą się fajerwerki na wesele lub inne uroczystości, które chcemy uświetnić spektakularnym pokazem sztucznych ogni. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej hurtowni oraz z naszymi możliwościami organizacji pokazów fajerwerków. Zapraszamy!

firm img1firm img2
/pl/aboutus