Zestawy fajerwerków i pokazy sztucznych ogni

Pokazy fajerwerków

Choć Pol-Expance działa w jednej branży, to zajmuje się jej dwoma aspektami. Po pierwsze jest organizatorem pokazów sztucznych ogni oraz prowadzi hurtownię, w której można zakupić fajerwerki oraz zestawy do samodzielnego odpalenia. Firma działa w Szczecinie i w jego okolicach, ale również wykonuje pokazy na terenie całej Polski.

Pokazy sztucznych ogni

Pokazy fajerwerków - Szczecin

Oferujemy klientom indywidualnym, firmom oraz klientom instytucjonalnym organizację niezwykłych i niezapomnianych pokazów pirotechnicznych. Jeśli chcecie zaskoczyć swoich gości feerią kolorowego ognia na niebie, niezwykłymi formacjami barw, spektakularnymi dźwiękami eksplozji sztucznych ogni, to zapraszamy do naszej firmy. Tworzone przez nas pokazy sztucznych ogni i fajerwerków podzielić można na dwie grupy.

Średnie i duże widowiska pirotechniczne

Tego rodzaju oferta skierowana jest głównie do klientów instytucjonalnych, urzędów, domów kultury, firm oraz osób prywatnych i przewidziana jest dla publiczności od kilkusetosobowej do nawet kilkusettysięcznej. Spektakl skomponowany jest z podkładem muzycznym, gdzie błąd synchronizacji nie przekracza 0,04 sekundy. Stosujemy w nich materiały zarówno z chińskich, jak i europejskich fabryk o kalibrze od 20 mm do 300 mm. Czas trwania ustala się indywidualnie w zależności od życzenia zamawiającego oraz możliwości budżetu. Pokazy sztucznych ogni i fajerwerków mogą być odpalane z jednego lub kilku miejsc (komputerowo, bezprzewodowo – włoski system Firemaster IV firmy Parente). Do tej grupy pokazów zalicza się warianty IV, V i VI oraz wiele innych, tworzonych od podstaw wg indywidualnych scenariuszy (filmy z takich pokazów do obejrzenia w zakładce Nasze Realizacje). Te pokazy pirotechniczne zdecydowanie podnoszą atrakcyjność takich wydarzeń jak dni miast, czy dni morza, rocznice i jubileusze, święta państwowe, powitania Nowego Roku, imprezy firmowe i wiele innych.

H3 - Małe i średnie widowiska pirotechniczne

Ten typ widowisk kierujemy głównie do klientów indywidualnych, do publiczności kilkuosobowej do kilkusetosobowej. Wykonujemy je najczęściej podczas wesel, rocznic i jubileuszy oraz innych świąt rodzinnych. Stosujemy w nich chińskie i japońskie fajerwerki o kalibrze od 20 mm do 100 mm. Czas trwania ustala się indywidualnie w zależności od życzenia zamawiającego oraz możliwości budżetu. Do tej grupy pokazów zalicza się warianty I, II i III, a także inne, tworzone na życzenie klienta (filmy z takich pokazów do obejrzenia w zakładce Nasze Realizacje).Fajerwerki

Zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania

W sytuacji, w której klient chce na własną rękę wykonać pokaz pirotechniczny, polecamy zakup zestawu do samodzielnego odpalania. Nasza hurtownia fajerwerków udostępnia dwa rodzaje takich kompletów.

  • Zestaw sztucznych ogni może być złożony na indywidualne życzenie i według indywidualnych preferencji klienta. Oferowane fajerwerki umożliwiają wykonanie kilku lub kilkunastu elementów, głównie tortów, fontann oraz ewentualnie rakiet. Pokazy sztucznych ogni tego typu wymagają od kilku do kilkunastu odpaleń, mogą być obsługiwane przez jedną lub dwie osoby.
  • Zestaw fajerwerków przygotowany na palecie lub paletach, zawierający fajerwerki i materiały połączone ze sobą systemem lontów i opóźniaczy. Zastosowanie tego wariantu gwarantuje oryginalne pokazy sztucznych ogni, z których każdy jest dostosowany do konkretnego, specjalnie ułożonego scenariusza i muzyki. Wariant ten wyposażony jest w dwa lonty rezerwowe i wymaga tylko jednego odpalenia, gwarantującego kilkuminutowe widowiska. 

W standardowym pakiecie oferujemy instruktaż, instrukcje, mini mapkę, określenie proponowanej kolejności, opis zasad bezpieczeństwa oraz wszelką niezbędną pomoc.

W standardowym pakiecie oferujemy instruktaż, instrukcje, mini mapkę, określenie proponowanej kolejności, opis zasad bezpieczeństwa oraz wszelką niezbędną pomoc.

Pokazy serpentyn

Fajerwerki na wesele - Szczecin

Coraz większą popularnością również w naszym kraju cieszą się pokazy sztucznych ogni organizowane z okazji ślubu i wesela. Państwo młodzi oraz ich bliscy chcą w ten sposób podkreślić doniosłość tych chwil i zarazem zafundować gościom wspaniałą rozrywkę. Takie pokazy sztucznych ogni sprawiają, że dana uroczystość szczególnie zapada w pamięć. Nasza firma oferuje fajerwerki na wesele w przystępnych cenach. Pokazy przygotowywane są przez doświadczonych specjalistów, dzięki czemu będą Państwo mieć pewność, że przebiegną bezpiecznie i bez jakichkolwiek problemów. Na Państwa życzenie stworzymy niezapomniane widowisko pirotechniczne z wykorzystaniem najwyższej jakości fajerwerków. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące pokazów fajerwerków na weselach, zapraszamy do kontaktu.

Pokazy konfetti i serpentyn

Wyjątkowe uroczystości i okazje wymagają szczególnej oprawy. Wykonujemy pokazy konfetti i serpentyn specjalnymi wyrzutniami, pozwalającymi na ich wysokie wystrzeliwanie. Chmury konfetti mogą tworzyć dowolne kształty w wielu kolorach. Wystrzelone serpentyny spadają niezwykle widowiskowo kolorową kaskadą. Oferujemy serpentyny w różnych szerokościach i kolorach pozwalających dopasować efekt do życzeń klienta oraz konfetti wykonane z różnych materiałów. Pokazy konfetti i serpentyn trwają od kilku do kilkunastu sekund i są ozdobą kulminacji ważnego wydarzenia.

Hurtownia fajerwerków - Szczecin

Hurtownia fajerwerków Pol-Expance oferuje produkty niewymagające koncesji i pozwoleń należących do klasy 1.4G lub posiadające certyfikaty bezpieczeństwa CE klas 1, 2 i 3. Naszą ofertę kierujemy do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz klientów, którzy planują zorganizowanie mniejszego pokazu bez udziału naszych pracowników. 

Gwarantujemy najwyższej klasy pokazy sztucznych ogni i fajerwerków, dostarczających niezapomnianych i jedynych w swoim rodzaju wrażeń. Hurtownia fajerwerków Pol-Expance dokłada wszelkich starań, by umożliwić Państwu uzyskanie niepowtarzalnych efektów wizualnych oraz specjalistycznych porad. Zależy nam, by zapewnić dogodne warunki współpracy, dlatego wszystkie fajerwerki udostępniamy w konkurencyjnych cenach. 

/pl/offer