Zestawy fajerwerków i pokazy sztucznych ogni

Pokazy fajerwerków

Pokazy fajerwerków

Od początku istnienia, podstawę naszej działalności stanowią pokazy sztucznych ogni i fajerwerków. Obecnie liczba organizowanych za naszym pośrednictwem widowisk przekracza 100 rocznie, co w połączeniu w kilkunastoletnim funkcjonowaniem w branży sprawia, że możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem. Dbamy o jedyną w swoim rodzaju oprawę wizualną wydarzeń organizowanych w Szczecinie i innych miastach. Naszym Klientom oferujemy najwyższej klasy fajerwerki, z których każdy jest gwarantem bezpieczeństwa i niezapomnianych wrażeń. Do naszej pracy pochodzimy z pasją i entuzjazmem, dlatego wszystkie pokazy sztucznych ogni cechują się indywidualnym, dostosowanym do specyfiki każdego widowiska, niepowtarzalnym stylem. Zależy nam, by spełniać oczekiwania naszych Klientów, dlatego ze szczególną uwagą podchodzimy do realizacji każdego zlecenia.
Tworzone przez nas pokazy sztucznych ogni i fajerwerków podzielić można na dwie grupy:
- średnie i duże widowiska pirotechniczne skomponowane z podkładem muzycznym (zgodność z muzyką do 0,04 sekundy), skierowane głównie do klientów instytucjonalnych – urzędów, domów kultury, firm oraz osób prywatnych – dla publiczności od kilkusetosobowej do nawet kilkusettysięcznej. Fajerwerki, używane do organizacji widowisk, doskonale sprawdzają się przy takich wydarzeniach, jak dni miast, morza, rocznic i jubileuszy, święta państwowe, powitania Nowego Roku, imprezy firmowe i wiele innych. Stosujemy w nich materiały zarówno z chińskich jak i europejskich fabryk o kalibrze od 20mm do 300mm. Czas trwania ustala się indywidualnie w zależności od życzenia zamawiającego oraz możliwości budżetu. Pokazy sztucznych ogni i fajerwerków mogą być odpalane z jednego lub kilku miejsc (komputerowo, bezprzewodowo – włoski system Firemaster IV firmy Parente). Do tej grupy pokazów zalicza się warianty IV, V i VI oraz wiele innych, tworzonych od podstaw wg indywidualnych scenariuszy( filmy z takich pokazów do obejrzenia w działe Nasze Realizacje).
- małe i średnie widowiska pirotechniczne kierowane głównie do klientów indywidualnych – dla publiczności od kilkuosobowej do kilkusetosobowej, realizowane z okazji wesel, rocznic i jubileuszy oraz innych świąt rodzinnych. Stosujemy w nich chińskie i japońskie fajerwerki o kalibrze od 20 mm do 100 mm. Czas trwania ustala się indywidualnie w zależności od życzenia zamawiającego oraz możliwości budżetu. Do tej grupy pokazów zalicza się warianty I, II i III a także inne, tworzone na życzenie klienta ( filmy z takich pokazów do obejrzenia w dziale Nasze Realizacje). Sprawdź nasze ceny.
Pokazy sztucznych ogni

Zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania

W sytuacji, w której budżet nie pozwala na zamówienie pokazu sztucznych ogni wykonywanego przez profesjonalnych pirotechników, bądź gdy dogodny termin jest już u nich zajęty lub jeśli po prostu klient chce na własną rękę wykonać pokaz pirotechniczny, polecamy zakup zestawu do samodzielnego odpalania. Nasza hurtownia fajerwerków udostępnia dwa rodzaje takich kompletów:

- może być złożony na indywidualne życzenie i według indywidualnych preferencji klienta. Oferowane fajerwerki umożliwiają wykonanie kilku lub kilkunastu elementów – głównie tortów, fontann oraz ewentualnie rakiet. Pokazy sztucznych ogni tego typu wymagają od kilku do kilkunastu odpaleń, mogą być obsługiwane przez jedną lub dwie osoby.
- zestaw fajerwerków przygotowany na palecie lub paletach, zawierający fajerwerki i materiały połączone ze sobą systemem lontów i opóźniaczy. Zastosowanie tego wariantu gwarantuje oryginalne pokazy sztucznych ogni, z których każdy jest dostosowany do konkretnego, specjalnie ułożonego scenariusza i muzyki. Wariant ten wyposażony jest w dwa lonty rezerwowe i wymaga tylko jednego odpalenia, gwarantującego kilkuminutowe widowiska.

W standardowym pakiecie oferujemy instruktaż, instrukcje, mini mapkę, określenie proponowanej kolejności, opis zasad bezpieczeństwa oraz wszelką niezbędną pomoc.
Fajerwerki

Hurtownia fajerwerków

Hurtownia fajerwerków Pol-Expance oferuje produkty niewymagające koncesji i pozwoleń należących do klasy 1.4G lub posiadające certyfikaty bezpieczeństwa CE klas 1, 2 i 3. Naszą ofertę kierujemy do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz Klientów, którzy planują zorganizowanie mniejszego pokazu bez udziału naszych pracowników.

Gwarantujemy najwyższej klasy pokazy sztucznych ogni i fajerwerków, dostarczających niezapomnianych i jedynych w swoim rodzaju wrażeń. Hurtownia fajerwerków Pol-Expance dokłada wszelkich starań, by umożliwić Państwu uzyskanie niepowtarzalnych efektów wizualnych oraz specjalistycznych porad. Zależy nam, by zapewnić dogodne warunki współpracy, dlatego wszystkie fajerwerki udostępniamy w konkurencyjnych cenach.

Nasza siedziba znajduje się w Kobylankach, w pobliżu Szczecina, jednak naszą ofertę kierujemy również po Klientów z innych miast. Zapraszamy do współpracy.

Fajerwerki na wesele

Coraz większą popularnością również w naszym kraju cieszą się pokazy sztucznych ogni organizowane z okazji ślubu i wesela. Państwo młodzi oraz ich bliscy chcą w ten sposób podkreślić doniosłość tych chwil i zarazem zafundować Gościom wspaniałą rozrywkę. Takie pokazy sztucznych ogni sprawiają, że dana uroczystość szczególnie zapada w pamięć. Nasza firma oferuje fajerwerki na wesele w przystępnych cenach. Pokazy przygotowywane są przez doświadczonych specjalistów, dzięki czemu będą Państwo mieć pewność, że przebiegną bezpiecznie i bez jakichkolwiek problemów. Na Państwa życzenie stworzymy niezapomniane widzowsko pirotechniczne z wykorzystaniem najwyższej jakości fajerwerków. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące pokazów fajerwerków na weselach, zapraszamy do kontaktu.
Pokazy serpentyn

Pokazy konfetti i serpentyn

/sztuczne-ognie%28nowa+zak%EF%BF%BD%EF%BF%BDadka%29/offer