Hurtownia fajerwerków Pol-Expance

Profesjonalne i niezwykle widowiskowe pokazy fajerwerków i sztucznych ogni to nasza ogromna pasja. Przyczyniła się ona do rozpoczęcia w 1996 roku działalności jako spółka cywilna braci Krzysztofa i Marka Kolasińskich. Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że w 2002 roku zmieniliśmy siedzibę i do dziś jesteśmy znani jako prężnie działająca hurtownia fajerwerków w Kobylance pod Szczecinem.

Naszą specjalnością są pokazy ogni sztucznych i fajerwerków, które organizujemy dla klientów z okolic Szczecina i w innych rejonach Polski. Dostarczamy również fajerwerki instytucjom oraz klientom indywidualnym. Wszystkie produkty z naszego sklepu oraz zestawy fajerwerków wykorzystywane podczas pokazów spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa.

W 2004 roku otrzymaliśmy pozwolenie Wojewody Zachodniopomorskiego na nabywanie, przechowywanie i używanie materiałów wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego. Zostało ono wydane zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 21 czerwca 2002 roku o materiałach wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego (Dz.U. nr 117, poz. 1007) – nr pozwolenia to ZK-II-Pa-7014-33/2004. Od tego momentu dopełnieniem naszej oferty są pokazy ogni sztucznych oraz sprzedaż najwyższej klasy asortymentu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz nieustannie pogłębianej wiedzy oferowane przez nas fajerwerki i sztuczne ognie cieszą się uznaniem zarówno wśród klientów prywatnych, jak też instytucji i firm ze Szczecina oraz okolic.

Lider w branży pirotechnicznej w północno-zachodniej Polsce, hurtownia fajerwerków Pol-Expance zaprasza do współpracy.

Zestawy fajerwerków i pokazy sztucznych ogni

Pokazy fajerwerków

Od początku istnienia podstawę naszej działalności stanowią pokazy ogni sztucznych i fajerwerków. Obecnie liczba organizowanych za naszym pośrednictwem widowisk przekracza 100 rocznie. W połączeniu w kilkunastoletnim funkcjonowaniem w branży sprawia to, że możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem. Dbamy o jedyną w swoim rodzaju oprawę wizualną wydarzeń organizowanych w Szczecinie i innych miastach. Naszym klientom oferujemy najwyższej klasy fajerwerki i sztuczne ognie, z których każdy jest gwarantem bezpieczeństwa i niezapomnianych wrażeń. Do naszej pracy pochodzimy z pasją i entuzjazmem. Dlatego wszystkie pokazy ogni sztucznych cechują się indywidualnym, dostosowanym do specyfiki każdego widowiska oraz niepowtarzalnym stylem. Zależy nam, by spełniać oczekiwania klientów, dlatego ze szczególną uwagą podchodzimy do realizacji każdego zlecenia. 

Tworzone przez nas pokazy ogni sztucznych i fajerwerków podzielić można na dwie grupy. 

1. Średnie i duże widowiska pirotechniczne: 

  • skomponowane z podkładem muzycznym (zgodność z muzyką do 0,04 sekundy), 
  • skierowane głównie do klientów instytucjonalnych – urzędów, domów kultury, firm oraz osób prywatnych, 
  • przeznaczone dla publiczności od kilkuset do nawet kilku tysięcy osób. 

Fajerwerki używane do organizacji widowisk doskonale sprawdzają się przy takich wydarzeniach jak: dni miast, morza, rocznice i jubileusze, święta państwowe, powitania Nowego Roku, imprezy firmowe i wiele innych. Stosujemy w nich materiały zarówno z chińskich, jak i europejskich fabryk o kalibrze od 20 mm do 300 mm. Czas trwania ustala się indywidualnie w zależności od życzenia zamawiającego oraz możliwości budżetu. Pokazy fajerwerków i sztucznych ogni mogą być odpalane z jednego lub kilku miejsc (komputerowo, bezprzewodowo – włoski system Firemaster IV firmy Parente). Do tej grupy pokazów zalicza się warianty IV, V i VI oraz wiele innych, tworzonych od podstaw wg indywidualnych scenariuszy (filmy z takich pokazów można obejrzeć w dziale Nasze Realizacje). 

2. Małe i średnie widowiska pirotechniczne: 

  • kierowane głównie do klientów indywidualnych, 
  • dla publiczności od kilku do kilkuset osób, 
  • realizowane z okazji wesel, rocznic i jubileuszy oraz innych świąt rodzinnych. 

Stosujemy w nich chińskie i japońskie fajerwerki o kalibrze od 20 mm do 100 mm. Czas trwania pokazu ustala się indywidualnie w zależności od życzenia zamawiającego oraz możliwości budżetu. Do tej grupy pokazów zalicza się warianty I, II i III a także inne, tworzone na życzenie klienta (filmy z takich pokazów do obejrzenia w dziale Nasze Realizacje). Zachęcamy do sprawdzenia cen, w jakich oferujemy fajerwerki na wesela i inne uroczystości rodzinne.

Zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania

W sytuacji, w której budżet nie pozwala na zamówienie pokazu ogni sztucznych wykonywanego przez profesjonalnych pirotechników, gdy dogodny termin jest już u nich zajęty lub jeśli po prostu klient chce na własną rękę wykonać pokaz pirotechniczny, polecamy zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania. Nasza hurtownia fajerwerków udostępnia dwa rodzaje takich kompletów:

  • zestawy fajerwerków złożone na indywidualne życzenie i według indywidualnych preferencji klienta (oferowane fajerwerki umożliwiają wykonanie kilku lub kilkunastu elementów – głównie tortów, fontann oraz ewentualnie rakiet – pokazy ogni sztucznych tego typu wymagają od kilku do kilkunastu odpaleń, mogą być obsługiwane przez jedną lub dwie osoby),
  • zestawy fajerwerków przygotowane na palecie lub paletach, które zawierają fajerwerki i materiały połączone ze sobą systemem lontów i opóźniaczy. Zastosowanie tego wariantu gwarantuje oryginalne pokazy ogni sztucznych, z których każdy jest dostosowany do konkretnego, specjalnie ułożonego scenariusza i muzyki. Wariant ten wyposażony jest w dwa lonty rezerwowe i wymaga tylko jednego odpalenia, gwarantującego kilkuminutowe widowiska. 

W standardowym pakiecie oferujemy instruktaż, instrukcje, mini mapkę, określenie proponowanej kolejności, opis zasad bezpieczeństwa oraz wszelką niezbędną pomoc. 

Hurtownia fajerwerków

Hurtownia fajerwerków Pol-Expance oferuje produkty, które nie wymagają koncesji i pozwoleń – należące do klasy 1.4G lub mające certyfikaty bezpieczeństwa CE klas 1, 2 i 3. Naszą ofertę kierujemy do osób, które prowadzą działalność gospodarczą oraz klientów, którzy planują zorganizowanie mniejszego pokazu bez udziału naszych pracowników. 

Gwarantujemy najwyższej klasy pokazy ogni sztucznych i fajerwerków dostarczających niezapomnianych i jedynych w swoim rodzaju wrażeń. Hurtownia fajerwerków Pol-Expance dokłada wszelkich starań, by umożliwić Państwu uzyskanie niepowtarzalnych efektów wizualnych oraz specjalistycznych porad. Zależy nam, by zapewnić dogodne warunki współpracy, dlatego wszystkie fajerwerki i sztuczne ognie udostępniamy w konkurencyjnych cenach.

Nasza siedziba znajduje się w Kobylankach, w pobliżu Szczecina, jednak ofertę kierujemy również po klientów z innych miast. Zapraszamy do współpracy. 

Fajerwerki na wesele

Coraz większą popularnością (również w naszym kraju) cieszą się pokazy ogni sztucznych organizowane z okazji ślubu i wesela. Państwo młodzi oraz ich bliscy chcą w ten sposób podkreślić doniosłość tych chwil i zarazem zafundować gościom wspaniałą rozrywkę. Takie pokazy ogni sztucznych sprawiają, że dana uroczystość szczególnie zapada w pamięć. Nasza firma oferuje fajerwerki na wesele w przystępnych cenach. Pokazy są przygotowywane przez doświadczonych specjalistów, dzięki czemu będą Państwo mieć pewność, że przebiegną bezpiecznie i bez jakichkolwiek problemów. Na życzenie klienta stworzymy niezapomniane widzowsko pirotechniczne z wykorzystaniem najwyższej jakości fajerwerków. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące pokazów fajerwerków na weselach, zapraszamy do kontaktu. 

Pokazy konfetti i serpentyn

firm img1firm img2
/zestawy-fajerwerk%C3%B3w/aboutus