Pokazy fajerwerków – Szczecin

Pokazy fajerwerków

Przedsiębiorstwo Pol-Expance zajmuje się fajerwerkami w sposób kompleksowy.Organizujemy dla Państwa pokazy fajerwerków, a także prowadzimy sklep, w którym można zakupić ognie sztuczne do użytku amatorskiego i profesjonalnego. Działamy w Szczecinie i w jego okolicach, ale pokazy pirotechniczne wykonujemy na terenie całej Polski. Oferujemy klientom indywidualnym, firmom oraz instytucjom organizację niezwykłych i niezapomnianych widowisk pirotechnicznych. Jeśli chcą Państwo zaskoczyć swoich gości feerią kolorowego ognia na niebie, niezwykłymi formacjami barw i spektakularnymi dźwiękami eksplozji sztucznych ogni, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać najlepsze rozwiązania do specyfiki organizowanego przez Państwa wydarzenia.

Pokazy sztucznych ogni

Średnie i duże pokazy fajerwerków

Oferta średnich i dużych widowiskpirotechnicznych skierowana jest głównie do klientów instytucjonalnych, urzędów, domów kultury i firm. Przewidziana jest dla publiczności od kilkuset do nawet kilkuset tysięcy osób. Spektakl skomponowany jest z podkładem muzycznym, a błąd synchronizacji nie przekracza 0,04 sekundy. Podczas pokazów stosujemy materiały zarówno z chińskich, jak i europejskich fabryk o kalibrze od 20 mm do 300 mm. Czas trwania ustala się indywidualnie w zależności od życzenia zamawiającego oraz możliwości budżetu. Pokazy sztucznych ogni i fajerwerków mogą być wykonywane z jednego lub kilku miejsc (komputerowo, bezprzewodowo – włoski system Firemaster IV firmy Parente).

Fajerwerki

Do średnich i dużych pokazów zaliczają się warianty IV, V i VI scenariuszy oraz wiele innych, tworzonych od podstaw wg indywidualnych oczekiwań. Pokazy pirotechniczne zdecydowanie podnoszą atrakcyjność takich wydarzeń jak dni miast, dni morza, rocznice i jubileusze, święta państwowe, powitania Nowego Roku, imprezy firmowe i wiele innych. Najwspanialsze lokalizacje dla eksplozji świateł i kolorów to przede wszystkim plaża nadmorska lub otoczenie jeziora, ponieważ ognie sztuczne odbijają się w tafli wody, wzmagając niesamowite wrażenie, jakie robi nasz pokaz.

Pokazy serpentyn

Małe pokazy fajerwerków

Ofertę małych widowisk kierujemy głównie do klientów indywidualnych, przewidujących publiczność kilkuosobową do kilkusetosobowej. Niewielkie pokazy wykonujemy najczęściej podczas wesel, rocznic i jubileuszy oraz innych świąt rodzinnych. Stosujemy w nich chińskie i japońskie fajerwerki o kalibrze od 20 mm do 100 mm. Czas trwania ustalamy z Państwem indywidualnie. Scenariuszemałych pokazów oznaczone są jako warianty I, II i III, choć możemy stworzyć także spersonalizowane programy, które będą w pełni odpowiadały na Państwa potrzeby. Podczas organizacji mniejszych widowisk, jak w przypadku fajerwerków na wesela lub firmowych eventów, stawiamy na jakość, a nie na ilość. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam stworzyć niesamowite efekty nawet w ograniczonej przestrzeni podwórek i tarasów. Ścieżka dźwiękowa i kolorystyka każdorazowo dostosowane są do charakteru wydarzenia i nastroju, jaki ma wywołać pokaz.

/zestawy-fajerwerk%C3%B3w/offer